Mustafa Avşar
0 532 333 38 06
  • Mustafa Avşar
  • info@avsarkrom.com

Hakkımızda

2000 yılından günümüze kadar

Endüstriyel mutfak piyasasının en önemli işletmelerinden biri olmuş AVŞAR KROM kurulduğu ilk günden itibaren tecrübenin önderliğinde, genç ve yenilikçi çizgisiyle ve her zaman kendisini geliştirmekten vazgeçmeyen yapısıyla emin adımlarla ilerlemektedir.

AVŞAR Krom ,verimli fabrika hattıyla üretim yapan, proje, satış ve danışmanlık hizmeti veren bir sanayi kuruluşudur.

Endüstriyel mutfak sektöründe geniş ürün yelpazesi ile çalışmalarını sürdüren Avşar Krom, Inox Mutfak tan ,Gıda İmalathanaleri , Catering Firmalarına,Otel, Motel, Sosyal Tesis, Turistik Tesis, Tatil Köyü, Okul, Hastane, Fabrika, Restoran, Kafeterya, v.b. tesisler için projelendirme ve danışmanlık ile başlayan, anahtar teslimi komple mutfak tesisi kurulum ve işletmeye hazır hale getirilmesi veya münferid mamul bazında üretim, montaj, doğrudan satış ve satış sonrası servislerle paket olarak hizmet vermektedir.

Misyonumuz

    Tüm çalışanlarımızla;
  • Müşteri Beklentilerini maksimum seviyede karşılamak.
  • Kalitede ve hizmette süreklilik temin etmek.
  • Topluma ve çevreye sürekli bir katma değer sağlamak.

Vizyonumuz

Marka bilinirliğimizi sürekli arttırarak dünya çapında tercih edilen bir Türk markası olmak ve bunun devamlılığını sağlayacak tüm sorumluluklarımızı yerine getirmek. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde ileri teknoloji ve donanımla üretim yaparak, yenilikçi ve önderlik ilkelerimizi korumak. Kaliteden ödün vermeyen, her zaman güvenle tercih edilen bir marka olarak akla gelen ilk iki firmadan biri olmak.